Skip to content

Law Firm

ÕIGUSNÕU

Hinnakiri

Meie keskmiseks tunnihinnaks on kujunenud 145 eur/h (+km) – seda nii eesti, inglise, vene kui soome keeles. Antud tunnihinnaga pakume õigusalaseid konsultatsioone, õigusnõustamist, dokumentide ja lepingute vormistamist, kohtusse hagide, avalduste ja seisukohtade koostamist, esindamist kohtus ja ametiasutustes ning notarite ja kohtutäiturite teenuste vahendamist.

 Meie poolt pakutav laiahaardeline teenustespekter võimaldab pakkuda juriidilisi lahendusi erinevateks elujuhtumiteks. Olgu selleks juriidiline nõustamine või perekonnasisese lepituse leidmine. Seetõttu pakume ka personaalset ja äärmiselt professionaalset kuldklienditeenust, millega oleme oma kuldseimatest klientidest alati vaid lennutundide kaugusel. 

Täiendavalt pakume ettevõtetele raamatupidamise teenust ja raamatupidamise alast nõustamist, mille hind sõltub konkreetse ettevõtte vajadustest. Meie juristide ning partnerettevõtete pädevus ja kõrgetasemeline kantseliitkorrektsus võimaldab meil kaasa lüüa ka keeruliseimate maksuküsimuste lahendamises ning leida seaduse silmis korrektsed ja pädevad lahendused maksude optimeerimise tagajärjel tekkinud küsimustes.

ÕIGUSNÕU OÜ on olnud viimastel aastatel üks tugevaimatest õigusbüroodest just perekonnaõiguse valdkonnas.  Perekonnaõiguse lahutamatuks osaks on saanud ka perelepituse teenuse pakkumise. ÕIGUSNÕU koostöös partnerühinguga ARVAMUS MTÜ viib läbi perelepitust vanemate vaheliste suhete vahendamiseks ja kohtuväliste lahenduste ning kompromisside leidmiseks- lähtudes ennekõike laste huvidest. Perelepituse klientideks on ka näiteks pärijad, sugulased või teised muidu lähedased inimesed, kelle teed on mingil põhjusel risti läinud.  Kokkulepete,  läbirääkimiste ja lepituste vahendamist vajavad enamasti inimesed, kes ise ei pruugi kriisisituatsioonis käegakatsutavat ning kõikidele osapooltele sobivat  lahendust märgata. Lepitusteenus on kõigile osalistele tunnihinnaga-  80 eur/h osaline.

Usaldusväärne partner

Kliendi soovi korral suudame pakkuda konfidentsiaalsust ning tagame privaatse töökeskkonna.

Alati olemas

Kiire suhtlus ja tagasiside on tagatud iga kliendipaketiga.

Täpsus & korrektsus

Peame tähtaegadest alati kinni. Meie klient võib olla kindel, et dokumendid ning nõuded on esitatud korrektselt.

Asukoht

J. Kunderi 42,
10121 Tallinn

Oleme avatud

9:00  – 17:00 
Esmaspäev – Reede

 

 

 

 

 

 

 

Asukoht

Oleme avatud

Võta ühendust

J. Kunderi 42, 

10121, Tallinn, Eesti Vabariik

Esmaspäev – Reede

9:00 – 17:00